👉🏻 Případová studie: Produkce pro Mixit

👉🏻 Případová studie:
Produkce pro Mixit

Namixuj si vlastní müsli
- produktová "b-roll" reklama

2 min read

Pojďte na skok do našeho studia PIXBO.Lab, umístěném v centru Prahy. Ukážeme vám atypickou případovou studii o tom, jak jsme vytvořili produktovou reklamu – tento typ konkrétně označovaný jako b-roll – pro firmu Mixit. Reklama, kterou lze použít v rámci marketingu, a to jak pro YouTube nebo další sociální sítě. Výstup pomáhá vykreslit produkt v atraktivním světle.

Projekt pro Mixit byl něčím, co jsme si sami vymysleli na základě naší potřeby a chuti otestovat nové studio. S tužkou a papírem jsme sedli ke stolu, nechali proudit nápady a vytvořili scénář pro „něco jiného“, tedy něco, co ukazuje produkt v jiném světle, odlišném od běžné reklamy českých sociálních sítí.

 

Zadání: Zobrazit produkt v atraktivním světle

Cílem projektu bylo vytvořit jednoduchý b-roll spot určený pro YouTube reklamu a sociální sítě, který by zachytil přípravu zdravé snídaně s Mixit produkty. Milujeme Mixit a byli jsme nadšeni, že můžeme svou invenci přetvořit na skutečný produkt.

Realizace takového výstupu, jehož výroba zabere 2-3 týdny, byla rozdělena do tří fází. Nejdříve jsme uspořádali ideaci a brainstorming. Zaměřili jsme se na to, jaký koncept, storyboard a scénář by mohla naše produktová reklama mít. Zkoumali jsme, jak by mohly vypadat jednotlivé záběry a přechody.

Jak projekt probíhal?

1.

Sepsání myšlenek a nápadů pro kreativu ✍🏻

2.

Natáčení dle storyboardu 🎬

3.

Postprodukce a korekce záběrů 🎞️

Poté, co byla kreativa naplánována, jsme přešli k druhé fázi – natáčení. To zabralo cca 4 hodiny, během kterých jsme vytvořili dostatek záběrů pro naši reklamu. Ve našem PIXBO.Lab studiu máme všechno, co pro takovou produkci potřebujeme.

Poslední fází byla postprodukce, tedy střih a korekce záběrů tak, aby zapadly do naší finální představy a scénáře.

Jaký byl výsledek projektu?

Naše produktová reklama pro Mixit je ukázkou toho, jak můžeme tvořit kreativu a navrhovat koncepty, které pomáhají značkám a e-shopům vyniknout. Jak vypadá výsledek, který jsme ve studiu vytvořili, můžete mrknout výše. A těšíme se na další projekty, které nám umožní ukázat naši kreativitu a schopnost tvořit inovativní reklamy.

PIXBO.CREW

Co si z případovky odnést? 📝

B-roll je styl reklamy, jak produkt zachytit v atraktivním světle

Realizace projektu zabere 2-3 týdny

Kromě samotné tvorby vytvoříme i kreativní návrh a koncept