Koule, která
zbořila HitHit

Slyšeli jste už o Železný kouli? Pražská tělocvična, kde dělají z lidí co necvičí lidi co cvičí. Koncept cvičení v Kouli je postavený hlavně na cvikách s kettlebellem, velkou činkou a vlastní váhou. Zpráva o dalším úspěchu Železné koule v roce 2021 proletěla mediálním světem, když se svým novým projektem Online koučinku, co má koule, na hithitu za necelé 4 hodiny vybrala od lidí milion korun a překonala tak rekord v rychlosti vybrání takové sumy.

Aby s projektem naplnili velká očekávání svých podporovatelů, Radar a jeho tým potřebovali za hodně krátkou dobu natočit desítky videí online lekcí bez kompromisů v jejich kvalitě. A protože takový výzvy máme rádi, naše crew si tenhle úkol vzala za svůj. Natáčeli jsme dlouho do noci, makali o sto šest, ale výsledek za to stál a jsme na něj fakt pyšní.

0
počet natočených videí za měsíc 🎬
0
počet vypitých šálků kafe při produkci ☕️
0
počet studentů Online koučinku při spuštění 🏋🏻‍♂️

Trailer,
co má koule

Co má společného postapokalypsa v Praze, Cindy Crawford a Arnold Schwarzenegger? Tohle všechno figuruje v koulím traileru na on-line koučink, který pro Kouli natáčíme.

Cvičte kdykoliv, kdekoliv a nedělejte to blbě.

Co na koučink říkají studenti?

“…Konečně jsem se dostal ke cvičení a mám za sebou první trénink (…) Smekám! Čekal jsem, že to bude dobrý, ale předčili jste má očekávání. Videa jsou super názorný, jako vždy perfektně vysvětlená technika a třešničky na dortu v podobě trivia a toho Cimrmanovskýho humoru mě rozesmály…”

Legendární Radar má svůj dokument 🎞️

Co vytvoříme
pro váš projekt?

Potkejte nás online

Jsme multimediální produkce a studio. Vymýšlíme kreativní koncepty komunikace, které sami vytváříme.

Jsme součástí skupiny RASG Family Holding. Mrkněte na naše další projekty – rasgfamily.com
PIXBO STUDIO s.r.o., IČ 08995729, Mnetěš 199, 413 01 Roudnice nad Labem. Jsme plátci DPH.