Koule, která
zbořila HitHit

Slyšeli jste už o Železný kouli? Pražská tělocvična, kde dělají z lidí, co necvičí, lidi, co cvičí. Koncept cvičení v Kouli je postavený hlavně na cvicích s kettlebellem, velkou činkou a vlastní váhou. Zpráva o dalším úspěchu Železné koule v roce 2021 proletěla mediálním světem, když se s novým projektem Online koučinku, co má koule, na hithitu za necelé 4 hodiny vybralo od lidí milion korun a překonal se tak rekord v rychlosti vybrání takové sumy.

Aby s projektem naplnili velká očekávání svých podporovatelů, Radar a jeho tým potřebovali za hodně krátkou dobu natočit desítky videí online lekcí bez kompromisů v jejich kvalitě. A protože takový výzvy máme rádi, naše crew si tenhle úkol vzala za svůj. Natáčeli jsme dlouho do noci, makali o sto šest, ale výsledek za to stál a jsme na něj fakt pyšní.

0
počet natočených videí za měsíc 🎬
0
počet vypitých šálků kafe při produkci ☕️
0
počet studentů Online koučinku při spuštění 🏋🏻‍♂️

Trailer,
co má koule

Co má společného postapokalypsa v Praze, Cindy Crawford a Arnold Schwarzenegger? Tohle všechno figuruje v koulím traileru na on-line koučink, který pro Kouli natáčíme.

Cvičte kdykoliv, kdekoliv a nedělejte to blbě.

Co na koučink říkají studenti?

“…Konečně jsem se dostal ke cvičení a mám za sebou první trénink (…) Smekám! Čekal jsem, že to bude dobrý, ale předčili jste má očekávání. Videa jsou super názorný, jako vždy perfektně vysvětlená technika a třešničky na dortu v podobě trivia a toho Cimrmanovskýho humoru mě rozesmály…”

Legendární Radar má svůj dokument 🎞️