Tajemství chytrého notesu

Tajemství chytrého notesu

Kdo jsou Clever Minds a co pro ně děláme

Možná jste už někdy třeba při vybírání vhodného dárku narazili na praktické Cleverminds zápisníky. Firma Cleverminds patří jednoduše řečeno do naší rodiny. Protože nabízí na trhu velké množství variant zápisníků, zadala nám úkol vytvořit přehledná videa zaměřená na jednotlivé typy notesu, která představí zákazníkům ideální způsob, jak je mohou prakticky využít v každodenním životě. Podle řady pozitivních ohlasů se nám opravdu podařilo dostát požadovanému cíli. Videa jsou dostupná na youtube a lidé je pravidelně sledují nejen jako návod k použití notesu, ale třeba i jako trochu specifický podcast.

Mrkněte na výsledek

Finální výstupy můžete vidět na YouTube kanále CLEVER MINDS

01

Produkce

tady s vámi natáčíme tvoříme

02

Hrubé střihy

v archivu máte hrubé střihy - to znamená základní rámec videa, jestli máme vše natočeno a správně střiženo

03

Čisté střihy

v archivu máte finální výstupy, zapracovanou zpětnou vazbu kontrolujete, jestli jsme společně vytvořili vše, co je třeba

04

Je to vaše

když máme hotové čisté střihy, můžete začít s výstupy pracovat :)

Produktové fotografie i chytrá videa

…jsou zárukou vymazlených produktových stránek a praktickou ukázkou použití notesů. Takovéto výstupy se nemusí týkat jen e-shopu, ale firmy je mohou použít i na sociální sítě nebo marketingové kampaně.

728

Minut natočeného videa

14

Dnů od konce natáčení k finálnímu videu

68940

Počet zhlédnutí naší práce

Jak se nám, digilidem pracuje s papírem?

Sice celá naše CREW jede v cloudu, ale spojení ruky, tužky a papíru jakožto nejdokonalejšího nástroje pořád stále vede (nejvíc když blbne wifina), a i spousta našich scénářů a skript vzniká hlavně na papíře.

Co říká Honza o spolupráci?

Cé-eMko je srdcovka! Pamatuji si, jak jsem tehdy jako freelancer začínal a veškerý volný čas věnoval focení jejich produktovek. Výstupy ještě nebyly profi, ale v průběhu let se spolupráce rozrostla, mě to přivedlo k oboru Multimédia v ekonomické praxi na VŠE a následně i k založení PIXBO.STUDIA. Za tu dobu jsme pro CM několikrát přefotili celý e-shop, tvořili produktová i povídací videa o notesech na YouTube a dělali mockupy pro několik desítek firemních zakázek CLEVER MINDS

Pořešme to osobně

Booknout schůzku

Potkejte nás online

Jsme součástí skupiny RASG. Mrkněte na naše další projekty – rasginvest.com
PIXBO STUDIO s.r.o., IČ 08995729, Mnetěš 199, 413 01 Roudnice nad Labem. Jsme plátci DPH.