Koule, která zbořila hithit

Koule, která zbořila hithit

Pražská tělocvična Železná koule má na poli konkurence v ČR už nějakou dobu zvučné renomé. Hlavní tváří týhle specifický tělocvičny je svérázný sympaťák Radar. Koncept cvičení v Kouli je postavený na práci hlavně s kettlebellem a vlastní tělesnou váhou. Zpráva o dalším úspěchu Železné koule nedávno proletěla mediálním světem, když se svým novým projektem Online koučinku, co má koule, na hithitu za necelé 4 hodiny vybrala od lidí milion korun a překonala tak rekord v rychlosti vybrání takové sumy.

Aby s projektem naplnili velká očekávání svých podporovatelů, Radar a jeho tým potřebovali za hodně krátkou dobu natočit desítky videí online lekcí bez kompromisů v jejich kvalitě. A protože takový výzvy máme rádi, naše crew si tenhle úkol vzala za svůj. Natáčeli jsme dlouho do noci, makali o sto šest, ale výsledek za to stál a jsme na něj fakt pyšní.

Trailer, co má koule

Co má společného postapokalypsa v Praze, Cindy Crawford a Arnold Schwarzenegger? Tohle všechno figuruje v koulím traileru na on-line koučink, který pro Kouli natáčíme. Cvičte kdykoliv, kdekoliv a nedělejte to blbě.

Co o celém koučinku říkají jeho studenti?

“…Konečně jsem se dostal ke cvičení a mám za sebou první trénink (…) Smekám! Čekal jsem, že to bude dobrý, ale předčili jste má očekávání. Videa jsou super názorný, jako vždy perfektně vysvětlená technika a třešničky na dortu v podobě trivia a toho Cimrmanovskýho humoru mě rozesmály…”

96

počet videí natočených za měsíc

540

počet vypitých kafí na produkci

1600

počet studentů v koučinku (zatím)

Legendární Radar má svůj dokument

Pokud máš koule na to vydržet tady ještě pár minut navíc, určitě mrkni na tenhle dokument, který o Radarovi natočily Lucka s Kačkou.

Pořešme to osobně

Booknout schůzku

Potkejte nás online

Jsme součástí skupiny RASG. Mrkněte na naše další projekty – rasginvest.com
PIXBO STUDIO s.r.o., IČ 08995729, Mnetěš 199, 413 01 Roudnice nad Labem. Jsme plátci DPH.