Každé jídlo má svůj příběh

Každé jídlo má svůj příběh

Co za videa peklo Pixbo se Zdeňkem Pohlreichem?

Protože nás tahle práce fakt baví, snažíme se ji posouvat pokaždé zase o něco dál. Chcete-li recept jak na to, je potřeba k tvrdé práci přidat asi 1 lžičku bujné fantazie a taky špetku kreativity. Tenhle recept oslovil i Zdeňka Pohlreicha, který si nás díky němu vybral, abychom pro jeho vyhlášenou restauraci Café Imperial vymysleli něco speciálního. Video postupů na přípravu jídla je internet přeplněný, my jsme se na to rozhodli jít odjinud a vytvořit pro Café Imperial unikátní videa na sociální sítě, která u konkurenčních podniků nebudou mít obdoby. A tak vznikl příběh jídla.

Koncept těhle videí vychází z myšlenky, že při vaření nejde jen o mechanický postup rozdělený do několika kroků, ale především o zážitek a emoce dobrým jídlem vyvolané. Videa, která jsme pro Café Imperial natočili pomáhají zákazníkům ještě více umocnit takový zážitek z jídla tím, že jim umožní nahlédnout za oponu a zjistit, jaký příběh se skrývá za jejich oblíbeným jídlem.

Italské croissanty s tradicí

Na jaké vzpomínky s pečením croissantů nejraději vzpomíná šéfcukrář Café Imperial Danielle Combi? Mrkni na finální výstup.

15

počet snědených croissantů během natáčení

120

počet spálených kalorií z pohybu na place

1.5

délka výsledného videa v minutách

Co Honza říká o spolupráci?

Vždycky mě bavilo koukat na pořady Zdeňka Pohlreicha o vaření. Líbí se mi, s jakou lehkostí a profesionalitou zacházel s jednotlivým náčiním a bavilo mě pozorovat, jak mu pod rukama vznikají úžasný výsledky. A tak jsem chtěl, aby něco podobného zažil on s námi. A myslím, že se nám to podařilo.

Pořešme to osobně

Booknout schůzku

Potkejte nás online

Jsme součástí skupiny RASG. Mrkněte na naše další projekty – rasginvest.com
PIXBO STUDIO s.r.o., IČ 08995729, Mnetěš 199, 413 01 Roudnice nad Labem. Jsme plátci DPH.