Není sojka jako Soyka

Není sojka jako Soyka
Stále říkáme, že dlouhodobá spolupráce se zákazníkem nám dělá fakt radost. Česká firma Soyka je takovým skvělým příkladem “držáků”, kteří jsou s námi spokojení už nějaký ten pátek a troufáme si říct, že tahle spolupráce už přerostla i v přátelství. Náš čas přišel, když nás Soyka oslovila, abychom pro ni nafotili produktové fotky sojových výrobků, které bude moci prezentovat na svém webu.

Protože chceme šetřit čas i  peníze našich zákazníků, přistupujeme ke každé práci prakticky a efektivně. Stačilo tedy, aby nám Soyka poslala výrobky, které chtěla nafotit a o všechno ostatní jsme se už postarali my. V rámci několika dní jsme jejich produkty nafotili ze třech různých úhlů a hotové upravené fotky ve 4 formátech exportu zaslali zpět. Rychle, kvalitně a bez nadbytečných starostí pro zákazníka. That's how we do it.

Produktové fotografie a promovideo foodtrucku

Bílé pozadí je nesmrtelná klasika ale produktům sluší i zasazení do prostředí. Variant produktovek je nespočet. Mrkej na tyhle!

Foodtruck - pojízdná franšíza

Natáčení přímo u akce nás baví, a tak jsme si nenechali ujít ani výjezd Soyka foodtrucku. Sbíhali se sliny, zachycovali se úsměvy a mimochodem i velcí požírači masa ocenili jejich Tempeh burger. Podívej se, jak suprově ve videu vypadá!

Co Terka říká o spolupráci?

Na tomhle natáčení pro Soyku bylo skvělý nejen to, že jsme mohli produkovat znovu venku (vždycky je to oproti studiu / interiéru příjemná změna), ale potkali jsme i spoustu skvělých lidí. Jo a ten Tempeh Burger je fakt skvělej! :)

Pořešme to osobně

Booknout schůzku

Potkejte nás online

Jsme součástí skupiny RASG. Mrkněte na naše další projekty – rasginvest.com
PIXBO STUDIO s.r.o., IČ 08995729, Mnetěš 199, 413 01 Roudnice nad Labem. Jsme plátci DPH.