Minimalistické doplňky pracovního stolu

Minimalistické doplňky pracovního stolu
Standswood je náš dceřiný projekt - česká značka pro dřevěné doplňky na pracovní stoly, podstavce a stojany pod monitory a další zařízení. Nápad začít s podobnou výrobou přišel ve chvíli, kdy nás zasáhla myšlenka minimalismu a kdy jsme pro naši vlastní produkci, resp. postprodukci potřebovali vymazlit pracovní místa. Takové pracovní místo by mělo splňovat přinejmenším ergonomické minimum, mělo by být čisté, designové a připravené pro kreativní práci. Bohužel jsme však na našem trhu pro krátkém průzkumu nenašli žádné výrobky, které by nám vyhovovaly. Jediná varianta bylo dovézt je ze zahraničí. No a protože se rádi pouštíme i do nových výzev, nápad s vlastní výrobou byl na světě. Masivní dřevo, poctivý materiál a řemeslo, vyrobené v Česku a s láskou k tradici.

Poctivá ruční práce a masivní dřevo

Moodovky z výroby, jak vznikají některé výrobky, a nebo jejich výsledná prezentace - to jsme fotili pro sociální sítě Standswoodu

Vymaskovaná produktová fotka podstavce

Tohle je naše oblíbená produktovka. I přes to , že se může jevit produktovka na bílém pozadí jako celkem nenápadná věc, baví nás i v těchto případech hledat zajímavé úhly a svícení, aby vyniklo to, co je na produktu nejkrásnější. V tomhle případě to byla kresba dřeva.

54
počet nafocených produktů
45
průměrný počet minut retuše 1 fotky

Co o Standswoodu říká Honza?

Standswood je náš druhý projekt. Baví mě myšlenka spojení tvorby obsahu a následně i jeho implementace na vlastní projekt, baví mě dělat jak skvělou službu, tak kvalitní poctivé výrobky, které reálně někomu pomůžou. Standswood vznikl hlavně na podstavcích. Když tvoříme ve studiu obsah, značnou část trávíme u počítače. Sedět věčně s ohnutou hlavou nad notebookem nejde, potřebujete monitor, zvednout hlavu a mít obraz ve správné výšce (stejně jako si pravděpodobně pořídíte Mercedes, pokud jezdíte ročně několik desítek tisíc km). Pracovní místa jsou našimi Mercedesy - trávíme u nich mnoho času, proto musí být kvalitní, designová a myslet hlavně na naše zdraví. A to se nám myslím prostřednictvím Standswoodu daří nastavovat.

Pořešme to osobně

Booknout schůzku

Potkejte nás online

Jsme součástí skupiny RASG. Mrkněte na naše další projekty – rasginvest.com
PIXBO STUDIO s.r.o., IČ 08995729, Mnetěš 199, 413 01 Roudnice nad Labem. Jsme plátci DPH.