test

test
xasdasdfasfd

sdfsdf

sadfsdagaffg


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs4/pixbostudiocom/home/www/wp-content/themes/draftspot_theme/template-parts/content-cooperation.php on line 34

test test

asdfg dfag dfg dfgdsfhgfdsjh

tes

test

Koule, která zbořila hithit

Koule, která zbořila hithit

Pražská tělocvična Železná koule má na poli konkurence v ČR už nějakou dobu zvučné renomé. Hlavní tváří týhle specifický tělocvičny je svérázný sympaťák Radar. Koncept cvičení v Kouli je postavený na práci hlavně s kettlebellem a vlastní tělesnou váhou. Zpráva o dalším úspěchu Železné koule nedávno proletěla mediálním světem, když se svým novým projektem Online koučinku, co má koule, na hithitu za necelé 4 hodiny vybrala od lidí milion korun a překonala tak rekord v rychlosti vybrání takové sumy.

Aby s projektem naplnili velká očekávání svých podporovatelů, Radar a jeho tým potřebovali za hodně krátkou dobu natočit desítky videí online lekcí bez kompromisů v jejich kvalitě. A protože takový výzvy máme rádi, naše crew si tenhle úkol vzala za svůj. Natáčeli jsme dlouho do noci, makali o sto šest, ale výsledek za to stál a jsme na něj fakt pyšní.

Trailer, co má koule

Co má společného postapokalypsa v Praze, Cindy Crawford a Arnold Schwarzenegger? Tohle všechno figuruje v koulím traileru na on-line koučink, který pro Kouli natáčíme. Cvičte kdykoliv, kdekoliv a nedělejte to blbě.

Co o celém koučinku říkají jeho studenti?

“…Konečně jsem se dostal ke cvičení a mám za sebou první trénink (…) Smekám! Čekal jsem, že to bude dobrý, ale předčili jste má očekávání. Videa jsou super názorný, jako vždy perfektně vysvětlená technika a třešničky na dortu v podobě trivia a toho Cimrmanovskýho humoru mě rozesmály…”

96

počet videí natočených za měsíc

540

počet vypitých kafí na produkci

1600

počet studentů v koučinku (zatím)

Legendární Radar má svůj dokument

Pokud máš koule na to vydržet tady ještě pár minut navíc, určitě mrkni na tenhle dokument, který o Radarovi natočily Lucka s Kačkou.

Minimalistické doplňky pracovního stolu

Minimalistické doplňky pracovního stolu
Standswood je náš dceřiný projekt - česká značka pro dřevěné doplňky na pracovní stoly, podstavce a stojany pod monitory a další zařízení. Nápad začít s podobnou výrobou přišel ve chvíli, kdy nás zasáhla myšlenka minimalismu a kdy jsme pro naši vlastní produkci, resp. postprodukci potřebovali vymazlit pracovní místa. Takové pracovní místo by mělo splňovat přinejmenším ergonomické minimum, mělo by být čisté, designové a připravené pro kreativní práci. Bohužel jsme však na našem trhu pro krátkém průzkumu nenašli žádné výrobky, které by nám vyhovovaly. Jediná varianta bylo dovézt je ze zahraničí. No a protože se rádi pouštíme i do nových výzev, nápad s vlastní výrobou byl na světě. Masivní dřevo, poctivý materiál a řemeslo, vyrobené v Česku a s láskou k tradici.

Poctivá ruční práce a masivní dřevo

Moodovky z výroby, jak vznikají některé výrobky, a nebo jejich výsledná prezentace - to jsme fotili pro sociální sítě Standswoodu

Vymaskovaná produktová fotka podstavce

Tohle je naše oblíbená produktovka. I přes to , že se může jevit produktovka na bílém pozadí jako celkem nenápadná věc, baví nás i v těchto případech hledat zajímavé úhly a svícení, aby vyniklo to, co je na produktu nejkrásnější. V tomhle případě to byla kresba dřeva.

54
počet nafocených produktů
45
průměrný počet minut retuše 1 fotky

Co o Standswoodu říká Honza?

Standswood je náš druhý projekt. Baví mě myšlenka spojení tvorby obsahu a následně i jeho implementace na vlastní projekt, baví mě dělat jak skvělou službu, tak kvalitní poctivé výrobky, které reálně někomu pomůžou. Standswood vznikl hlavně na podstavcích. Když tvoříme ve studiu obsah, značnou část trávíme u počítače. Sedět věčně s ohnutou hlavou nad notebookem nejde, potřebujete monitor, zvednout hlavu a mít obraz ve správné výšce (stejně jako si pravděpodobně pořídíte Mercedes, pokud jezdíte ročně několik desítek tisíc km). Pracovní místa jsou našimi Mercedesy - trávíme u nich mnoho času, proto musí být kvalitní, designová a myslet hlavně na naše zdraví. A to se nám myslím prostřednictvím Standswoodu daří nastavovat.

Každé jídlo má svůj příběh

Každé jídlo má svůj příběh

Co za videa peklo Pixbo se Zdeňkem Pohlreichem?

Protože nás tahle práce fakt baví, snažíme se ji posouvat pokaždé zase o něco dál. Chcete-li recept jak na to, je potřeba k tvrdé práci přidat asi 1 lžičku bujné fantazie a taky špetku kreativity. Tenhle recept oslovil i Zdeňka Pohlreicha, který si nás díky němu vybral, abychom pro jeho vyhlášenou restauraci Café Imperial vymysleli něco speciálního. Video postupů na přípravu jídla je internet přeplněný, my jsme se na to rozhodli jít odjinud a vytvořit pro Café Imperial unikátní videa na sociální sítě, která u konkurenčních podniků nebudou mít obdoby. A tak vznikl příběh jídla.

Koncept těhle videí vychází z myšlenky, že při vaření nejde jen o mechanický postup rozdělený do několika kroků, ale především o zážitek a emoce dobrým jídlem vyvolané. Videa, která jsme pro Café Imperial natočili pomáhají zákazníkům ještě více umocnit takový zážitek z jídla tím, že jim umožní nahlédnout za oponu a zjistit, jaký příběh se skrývá za jejich oblíbeným jídlem.

Italské croissanty s tradicí

Na jaké vzpomínky s pečením croissantů nejraději vzpomíná šéfcukrář Café Imperial Danielle Combi? Mrkni na finální výstup.

15

počet snědených croissantů během natáčení

120

počet spálených kalorií z pohybu na place

1.5

délka výsledného videa v minutách

Co Honza říká o spolupráci?

Vždycky mě bavilo koukat na pořady Zdeňka Pohlreicha o vaření. Líbí se mi, s jakou lehkostí a profesionalitou zacházel s jednotlivým náčiním a bavilo mě pozorovat, jak mu pod rukama vznikají úžasný výsledky. A tak jsem chtěl, aby něco podobného zažil on s námi. A myslím, že se nám to podařilo.

Tajemství chytrého notesu

Tajemství chytrého notesu

Kdo jsou Clever Minds a co pro ně děláme

Možná jste už někdy třeba při vybírání vhodného dárku narazili na praktické Cleverminds zápisníky. Firma Cleverminds patří jednoduše řečeno do naší rodiny. Protože nabízí na trhu velké množství variant zápisníků, zadala nám úkol vytvořit přehledná videa zaměřená na jednotlivé typy notesu, která představí zákazníkům ideální způsob, jak je mohou prakticky využít v každodenním životě. Podle řady pozitivních ohlasů se nám opravdu podařilo dostát požadovanému cíli. Videa jsou dostupná na youtube a lidé je pravidelně sledují nejen jako návod k použití notesu, ale třeba i jako trochu specifický podcast.

Mrkněte na výsledek

Finální výstupy můžete vidět na YouTube kanále CLEVER MINDS

01

Produkce

tady s vámi natáčíme tvoříme

02

Hrubé střihy

v archivu máte hrubé střihy - to znamená základní rámec videa, jestli máme vše natočeno a správně střiženo

03

Čisté střihy

v archivu máte finální výstupy, zapracovanou zpětnou vazbu kontrolujete, jestli jsme společně vytvořili vše, co je třeba

04

Je to vaše

když máme hotové čisté střihy, můžete začít s výstupy pracovat :)

Produktové fotografie i chytrá videa

…jsou zárukou vymazlených produktových stránek a praktickou ukázkou použití notesů. Takovéto výstupy se nemusí týkat jen e-shopu, ale firmy je mohou použít i na sociální sítě nebo marketingové kampaně.

728

Minut natočeného videa

14

Dnů od konce natáčení k finálnímu videu

68940

Počet zhlédnutí naší práce

Jak se nám, digilidem pracuje s papírem?

Sice celá naše CREW jede v cloudu, ale spojení ruky, tužky a papíru jakožto nejdokonalejšího nástroje pořád stále vede (nejvíc když blbne wifina), a i spousta našich scénářů a skript vzniká hlavně na papíře.

Co říká Honza o spolupráci?

Cé-eMko je srdcovka! Pamatuji si, jak jsem tehdy jako freelancer začínal a veškerý volný čas věnoval focení jejich produktovek. Výstupy ještě nebyly profi, ale v průběhu let se spolupráce rozrostla, mě to přivedlo k oboru Multimédia v ekonomické praxi na VŠE a následně i k založení PIXBO.STUDIA. Za tu dobu jsme pro CM několikrát přefotili celý e-shop, tvořili produktová i povídací videa o notesech na YouTube a dělali mockupy pro několik desítek firemních zakázek CLEVER MINDS

Cesta k dokonalé kávě

Cesta k dokonalé kávě
Příprava lahodného černého nápoje je kumšt! Kluci z Dokonalé kávy v jednom videu radí jaký
kávovar je ten pravý, aby se hrnek kávy stal středobodem vašeho dne.

Milovníci kávy vědí, že můžete mít doma ta nejlepší pražená zrnka, ale ;špatnou přípravou se jejich chuť stejně snadno zabije. Něco takového by kluci z Dokonalákáva.cz u svých zákazníků nepřenesli přes srdce. I to byl jeden z důvodů, proč za námi v korona době přišli, abychom jim natočili videa na web. Chtěli pokračovat ve vzdělávacích kurzech přípravy kávy a zůstat se svými zákazníky nadále v kontaktu alespoň online. My jsme rádi, že jsme jim mohli pomoct tenhle problém vyřešit a taky ukázat, že v online světě se dají ke komunikaci využít nové možnosti, které posouvají její úroveň.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /web/htdocs4/pixbostudiocom/home/www/wp-content/themes/draftspot_theme/template-parts/content-cooperation.php on line 34

Natáčení šlo ne vždy dokonale, ale byla to dokonalá sranda

S klukama z dokonalakava.cz se vždy, když přijedeme na natáčení, rozhodně nenudíme. Podívej se, jak nám to někdy (ne)šlo :)

254
minut natočeného videa
14
dnů od konce natáčení k finálnímu videu
21200
zhlédnutí

Samochvála smrdí, a tak si poslechněte, jak o nás mluví Richard z dokonalé kávy.